Katlanır Cam Si̇stemleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Katlanır Cam Sistemleri
Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır cam balkon, tanım olarak balkonun camla kaplanarak katlanır bir hale getirilmesi ve böylelikle de kullanım kolaylığının sağlanması amacını güden pencere sistemi anlamına gelmektedir. Bu pencere sistemi insanlara balkonları kolay kullanma imkanı sunmaktadır. Katlanır cam balkon kullanan kişilere pek çok avantaj sunmaktadır. Örneğin diğer cam balkon pencere sistemlerine göre kolay temizlenme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca katlanır cam balkon modelleri kullanıcılarına balkonlarını kış bahçesine çevirmelerine imkan sunmaktadır.  Katlanır cam balkon sistemleri, evlerde kullanılabildiği gibi, kafe ve restoranlarda da çok fazla tercih edilmektedir.   

Katlanır cam balkon hem yaz hem de kış döneminde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca kolay katlanabilme, bakım yapma ve temizlik özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda bu cam balkon modeli mahremiyet alanı yaratmaktadır. Balkona estetik görünüm veren katlanır camlar yalıtımlı ve yalıtımsız olarak tercih edilebilir. Bu avantajlarının yanı sıra dış cephe estetiğine göre istenilen renkte kullanılabilmektedir.

Katlanır cam balkon amaçları arasında pek çok amaç bulunmaktadır. Bu amaçlar; ses izolasyonu, su izolasyonu, hava izolasyonu, enerji tasarrufu, ek alan kazanımı, kış bahçesi oluşturma, mahremiyet, estetik, güvenlik sağlama, toz ve kirden korunmadır. Katlanır cam balkon kullananlar eğer içerisinin hiç görünmemesini istiyorlarsa jaluzi perde ya da stor perde seçeneklerinden faydalanabilirler. Balkonun büyüklüğüne göre katlanır cam balkonlar yapılabilmektedir. Pek çok kişi tarafından tercih edilen katlanır cam balkon modelleri, güvenlik ve temizlik durumundan dolayı işletmelerde de sık sık tercih edilmektedir.

 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
google-site-verification=cUVGQR6KvSu7jmckxh1ljLWO91deQq5euX4nHp6